Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bloodsport 1988

Bloodsport 1988

Historia e vërtetë e një ninxha amerikane.Feb. 26, 1988USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frymë luftarake, Frank është një pilot ushtarak dhe në kohën e tij të lirë ai kultivon arte marciale nën drejtimin e një mjeshtri të madh japonez. I tërhequr nga sfida vjetore Kumi-te, një specialitet i egër dhe gjysmë ilegal, ai udhëton për në Hong Kong ku mund të gjithë kundërshtarët dhe fiton titullin.

Bloodsport 1988
Bloodsport 1988
Bloodsport 1988
Bloodsport 1988
Titulli origjinal Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 6.8 78,112 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,173 vota

Regjizori

Newt Arnold
Regjizori

Aktorët

Donald Gibb isRay Jackson
Ray Jackson
Leah Ayres isJanice Kent
Janice Kent
Roy Chiao isSenzo Tanaka
Senzo Tanaka
Ken Siu isVictor Lin
Victor Lin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Jason Bourne 2016
The Bourne Supremacy 2004
Wild Dog 2021
The Marksman 2021
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
Terminator Salvation 2009
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
The Bourne Legacy 2012
Sniper: Reloaded 2011