Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 174 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip

Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip

Hibernim. Injekto. Mbijeto. Gjuaj.Jul. 23, 2021Germany121 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nadja dhe djali i saj 10-vjeçar janë në një fluturim brenda natës nga Gjermania për në New York kur një grup terroristësh marrin kontrollin e avionit dhe kërcënojnë jetën e të gjithë pasagjerëve. Por terroristët nuk e kanë idenë se kush është Nadja në të vërtetë. E gatshme të bëjë gjithçka për të mbrojtur djalin e saj dhe të tjerët në bord, Nadja e gjen veten të ballafaquar me një dilemë të pamundur: ajo duhet të zbulojë atë sekret të errët që i ka fshehur djalit të saj deri në atë moment. Kjo është mënyra se si gjuetarët do të bëhen pre dhe të gjithë në aeroplan do ta gjejnë veten në qendër të një lufte të përgjakshme për mbijetesë pasi Nadja është i fundit nga vampirët.

Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blood Red Sky
Vlerësimi IMDb 6.1 9,278 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 302 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014
The Killer (1989) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Deadpool 2016
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
The Marksman 2021
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Inferno 1999