Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Blood Orange (2016) me Titra Shqip

Blood Orange (2016) me Titra Shqip

Apr. 29, 2016United Kingdom85 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta idilike e Billit, një yll roku në pension dhe gruas së tij të re tronditet nga një dashnor nga e kaluara e saj, duke rezultuar në pasoja katastrofike.

Blood Orange (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blood Orange
Vlerësimi IMDb 4.3 781 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 15 vota

Regjizori

Toby Tobias
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
Cordelia 2020
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Great White (2021) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
The Thaw 2009 me Titra Shqip