Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Bliss (2021)

Bliss (2021)

Chase something real.Feb. 05, 2021United States103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bliss (2021) me titra shqip

Greg është një burrë i divorcuar së fundmi, jeta e të cilit prishet derisa të takojë Isabelën simpatike, e cila jeton në rrugë. Isabel është e bindur se bota përreth saj, kaq e ndotur dhe e korruptuar, nuk është e vërtetë. Gruaja beson se po jeton në një simulim të shëmtuar dhe armiqësor në një botë që është në një vend të bukur, paqësor dhe të lumtur. Greg, fillimisht i dyshimtë, përfundimisht e gjen veten duke zbuluar se mbase teoritë e çmendura të komplotit të Isabelës po fshehin një fije të së vërtetës.

Bliss (2021)
Bliss (2021)
Bliss (2021)
Bliss (2021)
Bliss (2021)
Bliss (2021)
Bliss (2021)
Bliss (2021)
Bliss (2021)
Bliss (2021)
Titulli origjinal Bliss
Vlerësimi IMDb 5.3 13,281 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 331 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
French Exit (2021)
Knowing (2009) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Blue Shark Hash (2000) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Paper Spiders (2021)
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip