Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Blind Dating 2006 me Titra Shqip

Blind Dating 2006 me Titra Shqip

Flirtoni nën përgjegjësinë tuaj.Jul. 28, 2006United States99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Danny, një i ri i verbër, pranon një seri “takimesh të verbër”, të organizuar nga vëllai i tij, të cilat rezultojnë katastrofike. Kur ai duket se ka dhënë dorëheqjen vetë, ai takon Leeza, me origjinë indiane, dhe bie në dashuri me të. Por ajo tashmë është fejuar me një tjetër nga familja dhe, përkundër tërheqjes së saj për Danny, ajo nuk dëshiron të rebelohet kundër traditave. Edhe nëse ideja e humbjes së tij përgjithmonë e shkatërron atë.

Blind Dating 2006 me Titra Shqip
Blind Dating 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Blind Dating
Vlerësimi IMDb 6.1 11,870 vota
Vlerësimi TMDb 6 141 vota

Regjizori

James Keach
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Out Of My League (2020) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017