Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Blast Beat (2021) me Titra Shqip

Blast Beat (2021) me Titra Shqip

Livin' the dreamMay. 21, 2021United States105 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi familja e tyre emigroi nga Kolumbia në verën e vitit 1999, një talent shkencor dhe një vëlla më i ri rebel, bëjnë më të mirën për t’u përshtatur me jetën e tyre të re në Shtetet e Bashkuara.

Blast Beat (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blast Beat
Vlerësimi IMDb 5 114 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 2 vota

Regjizori

Ibrahim Yilla
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Crisis 2021
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip