Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Blade Runner (1982) me Titra Shqip

Blade Runner (1982) me Titra Shqip

Njeriu ka bërë ndeshjen e tij ... tani është problemi i tij.Jun. 25, 1982USA117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një Los Angeles të mbushur plot, të vendosur në të ardhmen e afërt, një ish -detektiv i policisë (Harrison Ford), i specializuar në gjuetinë dhe “tërheqjen” e replikantëve rebelë, thirret përsëri në shërbim për të gjetur katër, të arratisur nga një koloni jashtëtokësore. Këtë herë, jeta e tij do të ndryshojë plotësisht.

Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blade Runner
Vlerësimi IMDb 8.1 720,402 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 10,730 vota

Regjizori

Ridley Scott
Regjizori

Aktorët

Harrison Ford isRick Deckard
Rick Deckard
Rutger Hauer isRoy Batty
Roy Batty
Sean Young isRachael
Rachael
William Sanderson isJ.F. Sebastian
J.F. Sebastian
Brion James isLeon Kowalski
Leon Kowalski
Joe Turkel isDr. Eldon Tyrell
Dr. Eldon Tyrell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Recalled (2021) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
Music (2021) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip