Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Black Beauty (2020)

Black Beauty (2020)

Find your way home.Nov. 27, 2020United States108 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lindur e lirë në Perëndimin Amerikan, Bukuroshja e Zezë është një kalë robust dhe i sjellë në Birtwick Stables, ku takon adoleshenten Jo Green. Të dy krijojnë një lidhje që mbart bukurinë përmes kapitujve, sfidave dhe aventurave të ndryshme.

Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)
Titulli origjinal Black Beauty
Vlerësimi IMDb 6.4 2,690 vota
Vlerësimi TMDb 8.6 181 vota

Regjizori

Ashley Avis
Regjizori

Aktorët

Kate Winslet isBlack Beauty (voice)
Black Beauty (voice)
Iain Glen isJohn Manly
John Manly
Calam Lynch isGeorge Winthorp
George Winthorp
Claire Forlani isMrs. Winthorp
Mrs. Winthorp
Fern Deacon isGeorgina Winthorp
Georgina Winthorp
Patrick Lyster isMr. Winthrop
Mr. Winthrop
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inland Empire 2006
The Life Ahead 2020
Desire (2011) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Wild Mountain Thyme 2020
The Silence of the Lambs 1991
Kickboxer: Vengeance 2016
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Sherni (2021) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Kickboxer 5: The Redemption 1995