Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Black Bear 2020

Black Bear 2020

Dec. 04, 2020United States106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një shtëpi të izoluar buzë liqenit, një regjisore që përjeton një moment ngërçi krijues kërkon ngushëllim nga e kaluara e saj e trazuar. Sidoqoftë, do të përfundojë me vënien në skenë të një loje të llogaritur dëshire dhe xhelozie në kërkim të një vepre arti që zbeh kufijtë midis autobiografisë dhe krijimit artistik.

Black Bear 2020
Black Bear 2020
Black Bear 2020
Black Bear 2020
Black Bear 2020
Black Bear 2020
Titulli origjinal Black Bear
Vlerësimi IMDb 6.6 7,276 vota
Vlerësimi TMDb 7 86 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Jason Bourne 2016
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Revolver (2005)
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Held (2021) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip