Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Black Angel (2002) me Titra Shqip

Black Angel (2002) me Titra Shqip

Apr. 12, 2002Italy128 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Livia, gruaja tërheqëse e një zyrtari të lartë të Minculpop, shoqërohet nga Ugo, një avokat, paditësi i saj dhe spiuni i burrit në Venecia. Këtu gruaja duhet të arrijë tek i dashuri i saj Helmut Schultz, një toger i SS famëkeq me të cilin ajo po jeton një lidhje dashurie të ndezur. Gjatë udhëtimit, Livia përsërit fazat e lëvizjes së saj seksuale. Por një surprizë e pret në qytetin lagunor …

Black Angel (2002) me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Senso 45
Vlerësimi IMDb 5.1 1,827 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 35 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Superintelligence (2020) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Drift GTR (2008) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
Kicks (2016) me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip