Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip

Mendja mbi sakatiminFeb. 05, 2020USA109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur narcisisti i keq i Gotham, Roman Sionis dhe krahu i tij i zellshëm i djathtë, Zsasz, shënjestrojnë Cassin e vogël, qyteti kthehet përmbys për ta gjetur atë. Shtigjet e Harley, Huntress, Black Canary dhe Renee Montoya kryqëzohen, dhe kuarteti i pamundur nuk ka zgjidhje tjetër veçse të bashkohet për të mposhtur Romanin.

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Vlerësimi IMDb 6.1 209,879 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 8,125 vota

Regjizori

Aktorët

Margot Robbie isHarleen Quinzel / Harley Quinn
Harleen Quinzel / Harley Quinn
Ewan McGregor isRoman Sionis / Black Mask
Roman Sionis / Black Mask
Mary Elizabeth Winstead isHelena Bertinelli / Huntress
Helena Bertinelli / Huntress
Jurnee Smollett isDinah Lance / Black Canary
Dinah Lance / Black Canary
Rosie Perez isDetective Renee Montoya
Detective Renee Montoya
Chris Messina isVictor Zsasz
Victor Zsasz
Ella Jay Basco isCassandra Cain
Cassandra Cain
Ali Wong isEllen Yee
Ellen Yee
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Payback 2021
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
The Prey (2011) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip