Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip

Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip

Tradhtia është një vallëzim.Sep. 23, 2021Hungary113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy valltare në një akademi elitare të baletit në Paris duhet të konkurrojnë për një kontratë për t’u bashkuar me Opéra National de Paris të lakmuar teksa përballen me natyrën e tyre konkurruese, zgjimet seksuale dhe sa larg do të shkonin për të fituar.

Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Birds of Paradise
Vlerësimi IMDb 5.9 865 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 42 vota

Regjizori

Aktorët

Diana Silvers isKate Sanders
Kate Sanders
Kristine Froseth isMarine Durand
Marine Durand
Jacqueline Bisset isMadame Brunelle
Madame Brunelle
Caroline Goodall isCeline Durand
Celine Durand
Vincent D'Onofrio isScott Sanders (voice)
Scott Sanders (voice)
Roger Barclay isLucien Durand
Lucien Durand
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After.Life (2009) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995
The Prince of Egypt 1998
Poseidon 2006
Dune 2021 me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999