Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Bigfoot Famous (2021) me Titra Shqip

Bigfoot Famous (2021) me Titra Shqip

Nov. 02, 2021USA89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur shfaqet një video virale e Bigfoot, një ndikuese dikur e njohur shkon në një mision për të filmuar një vlog me Bigfoot dhe për të rifituar famën e saj.

Bigfoot Famous (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bigfoot Famous
Vlerësimi IMDb 4.5 118 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 4 vota

Regjizori

Sam Milman
Regjizori

Aktorët

Chris Kleckner isMarty Meltzer
Marty Meltzer
Anthony Ma isTriple T
Triple T
Marlon Webb isPeeka Blu
Peeka Blu
Sam Milman isJericho Rosenberg
Jericho Rosenberg
Chris Guerra isGreg Campbell
Greg Campbell
Stephanie Barkley isColey Withers
Coley Withers
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Ibiza (2018) me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Good Luck Chuck (2007) me Titra Shqip
Intern 2000
Suntan (2016) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip