Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip

Bhoot Police (2021) me Titra Shqip

Sep. 10, 2021India129 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy vëllezërit Vibhooti dhe Chiraunji kanë luftuar me fantazmat e tyre. Sidoqoftë, një rast i ri në një fshat të largët i detyron ata të rimendojnë aftësitë dhe besimet e tyre.

Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal भूत पुलिस
Vlerësimi IMDb 6.9 14,557 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 6 vota

Regjizori

Aktorët

Saif Ali Khan isVibhooti Vaidya
Vibhooti Vaidya
Arjun Kapoor isChiraunji Vaidya
Chiraunji Vaidya
Javed Jaffrey isInspector Chedilal
Inspector Chedilal
Rajpal Yadav isGoggle Baba
Goggle Baba
Amit Mistry isHari Kumar
Hari Kumar
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Perfect Creature 2007
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)
Ant-Man and the Wasp 2018
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip