Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Betrayed 1988

Betrayed 1988

Aug. 26, 1988Japan127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cathy Weaver punon për FBI. Nën identitetin e Katie Philips ajo dërgohet në Midwest për të hetuar vrasjen e një gazetari hebre anti-racist. Hetimet e çojnë atë të dyshojë Gary Simmons, fermer, dhe hero i luftës. Me të Cathy / Katie fillon një marrëdhënie…

Betrayed 1988
Betrayed 1988
Titulli origjinal Betrayed
Vlerësimi IMDb 6.3 5,768 vota
Vlerësimi TMDb 6 66 vota

Regjizori

Costa-Gavras
Regjizori

Aktorët

Debra Winger isCatherine Weaver
Catherine Weaver
Tom Berenger isGary Simmons
Gary Simmons
John Heard isMichael 'Mike' Carnes
Michael 'Mike' Carnes
Betsy Blair isGladys Simmons
Gladys Simmons
Jeffrey DeMunn isBobby Flynn
Bobby Flynn
Albert Hall isAl Sanders
Al Sanders
David Clennon isJack Carpenter
Jack Carpenter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night of the Sicario 2021
Sniper: Ultimate Kill 2017
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
Happily 2021
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Out of Reach 2004
After We Fell (2021) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip