Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Best Man Down (2012) me Titra Shqip

Best Man Down (2012) me Titra Shqip

Oct. 20, 2012USA90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dëshmitar i dasmës së miqve Scott (Justin Long) dhe Kristin (Jess Weixler), Lumpy (Tyler Labine) vdes para kohe pasi mori pjesë në ceremoni dhe festimet pasuese. Të detyruar të anulojnë muajin e tyre të mjaltit në Phoenix, Scott dhe Kristin kthehen në Minneapolis të mbuluar me borë për të marrë pjesë në funeral. Me ardhjen e tyre, megjithatë, ata do të kuptojnë se ata kurrë nuk e njohën vërtet Scott dhe kurrë nuk e kuptuan se kush ishte ai në të vërtetë.

Best Man Down (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Best Man Down
Vlerësimi IMDb 6.4 9,322 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 132 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Kóblic (2016) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Bruised (2021) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
The Pianist 2002
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
I Am All Girls (2021)
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip