Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Below Zero 2021 me titra shqip

Below Zero 2021 me titra shqip

Escape is not the exit.Jan. 29, 2021Spain106 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një natë të ftohtë dimri, në një rrugë me pak trafik, një furgon që mbante të burgosur ndalohet barbarisht. Martin, polici që e nget, arrin të mbijetojë dhe të fshihet brenda kabinës. Të burgosurit do të kërkojnë një mënyrë për ta vrarë dhe për të shpëtuar ndërsa dikush nga jashtë është i gatshëm të bëjë gjithçka për të marrë një nga të burgosurit.

Below Zero 2021 me titra shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
Titulli origjinal Bajocero
Vlerësimi IMDb 6.2 14,387 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 529 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bloodsport II 1996
Prom Night 2008
The Bourne Supremacy 2004
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Feral State (2021) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Inland Empire 2006
X-Men: First Class 2011
Gods of Egypt 2016