Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip

Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip

Aty ku jeton dëshira.Feb. 10, 2017Canada92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dallas jeton jetën e tij mes të dashurave në punë dhe rastësishme deri në ditën kur takon Jasmine, një gazetare të suksesshme të modës. Që nga momenti kur sytë e tyre takohen, dy gratë tërhiqen menjëherë në mënyrë të pashpjegueshme nga njëra -tjetra. Pengesa më e madhe për lidhjen e tyre pasionante, megjithatë, përfaqësohet nga Rile, dashuria e dikurshme e Jasmine.

Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Below Her Mouth
Vlerësimi IMDb 5.5 11,427 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 896 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madison 2001
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Make It Happen 2008
King Lear (2018) me Titra Shqip
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Wicked (2021) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip