Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip

Bazuar ne histori te vertete.Sep. 30, 2018Canada98 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi i shpëtoi një rrëmbimi të tmerrshëm, 17-vjeçarja Lisa McVey nga Florida duhet të luftojë që familja dhe autoritetet të besojnë historinë e saj.

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Believe Me: The Abduction of Lisa McVey
Vlerësimi IMDb 7.2 7,588 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 174 vota

Regjizori

Jim Donovan
Regjizori

Aktorët

Katie Douglas isLisa McVey
Lisa McVey
David James Elliott isSgt. Larry Pinkerton
Sgt. Larry Pinkerton
Rossif Sutherland isBobby Joe Long
Bobby Joe Long
Chris Owens isDet. Wolf
Det. Wolf
Leo Petrus isPortly Man
Portly Man
Kim Horsman isDiane Martin
Diane Martin
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

AK vs AK 2020
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Gaia (2021) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021)
The Kid (1921) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Natasha 2007
Shame (2011) me Titra Shqip