Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Before the Fire (2020)

Before the Fire (2020)

There's no place like homeMar. 14, 2020United States92 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thellë në zhurmën e një pandemie globale, ylli televiziv i ardhshëm, Ava Boone, është e detyruar të largohet nga kaosi në rritje në Los Angeles dhe të kthehet në qytetin e saj rural. Por ndërsa përpiqet të ambientohet me një mënyrë jetese që la pas shumë kohë më parë, kthimi i saj në shtëpi tërheq një figurë të rrezikshme nga e kaluara e saj – duke kërcënuar atë dhe familjen që shërben si tempulli i saj i vetëm.

Before the Fire (2020)
Before the Fire (2020)
Titulli origjinal Before the Fire
Vlerësimi IMDb 4 1,229 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 55 vota

Regjizori

Aktorët

Jackson Davis isKelly Rhodes
Kelly Rhodes
Ryan Vigilant isMax Rhodes
Max Rhodes
Charles Hubbell isJasper Boone
Jasper Boone
Lisa Goodman isMaddy Boone
Maddy Boone
M.J. Karmi isBetsy Rhodes
Betsy Rhodes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Awoken (2020) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip