Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Before the Fall (2004) me Titra Shqip

Before the Fall (2004) me Titra Shqip

Burrat bëjnë historinë. Ne i bëjmë burrat.Jul. 04, 2004Germany117 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Berlin, 1942. Shtatëmbëdhjetë vjeçari Friedrich, një punëtor dhe boksier i talentuar, bashkohet me NaPoLa, një shkollë ekskluzive ku trajnohen drejtuesit e Rajhut të Tretë. Ai do të takohet me Albrecht, djalin e një oficeri dhe një kritik të ideologjisë naziste. Friedrich në mënyrë të pashmangshme do të infektohet me idetë e Albrecht.

Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Napola – Elite für den Führer
Vlerësimi IMDb 7.4 15,172 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 203 vota

Regjizori

Dennis Gansel
Regjizori

Aktorët

Max Riemelt isFriedrich Weimer
Friedrich Weimer
Tom Schilling isAlbrecht Stein
Albrecht Stein
Jonas Jägermeyr isChristoph Schneider
Christoph Schneider
Devid Striesow isHeinrich Vogler
Heinrich Vogler
Joachim Bißmeier isDr. Karl Klein
Dr. Karl Klein
Justus von Dohnányi isGauleiter Heinrich Stein
Gauleiter Heinrich Stein
Alexander Held isFriedrichs Vater
Friedrichs Vater
Sissy Höfferer isFriedrichs Mutter
Friedrichs Mutter
Michael Schenk isJosef Peiner
Josef Peiner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

300: Rise of an Empire 2014
To: Gerard 2020
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Bliss (2021)
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Mama Weed (2020)
9 Songs (2004) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Paper Lives 2021