Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Befikre (2016) me Titra Shqip

Befikre (2016) me Titra Shqip

Ata që guxojnë të duanDec. 09, 2016India132 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dharam, një djalë tipik indian, vjen në Paris për punë dhe shfrytëzon rastin për të gjetur pak argëtim. Sapo po fillon udhëtimin e tij të lirisë, ai has në Shyra, një vajzë indiane me prejardhje franceze. Të dy së ​​shpejti do të kuptojnë se dashuria është si një akt besimi që mund të merret përsipër vetëm nga ata që besojnë vërtet në të.

Befikre (2016) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal बेफिक्रे
Vlerësimi IMDb 4 7,377 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 41 vota

Regjizori

Aditya Chopra
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Beckett (2021) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
Crisis 2021
Cordelia 2020
Monster (2018)
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip