Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip

Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip

Feb. 17, 2016Sweden99 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vitet vendimtare të karrierës së futbollistit suedez Zlatan Ibrahimovic tregohen përmes pamjeve të rralla arkivore në të cilat një Zlatan i ri flet hapur për jetën e tij dhe sfidat e tij. Nga debutimi i tij në ekipin e Malmö FF në 1999 në vitet e tij të trazuara në Ajax në Amsterdam deri në përparimin e tij në 2005 në Juventus, formimi i një kampioni aq të talentuar që është bërë një super yll në botën e futbollit ndërkombëtar.

Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Den unge Zlatan
Vlerësimi IMDb 6.6 2,340 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 49 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
My Heroes Were Cowboys (2021) me Titra Shqip
Marvel’s Behind the Mask (2021) me Titra Shqip
Murderball (2005) me Titra Shqip
Becoming 2020
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Wordplay 2006 me Titra Shqip
Pelé (2021) me Titra Shqip