Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Becoming 2020

Becoming 2020

Your story is your power.May. 06, 2020United States89 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bashkohuni me ish-zonjën e parë Michelle Obama në një dokumentar intim duke parë jetën e saj, shpresat dhe lidhjen me të tjerët.

Becoming 2020
Becoming 2020
Becoming 2020
Titulli origjinal Becoming
Vlerësimi IMDb 6.8 5,839 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 119 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Schumacher (2021) me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
Messi (2014) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip
Marvel’s Behind the Mask (2021) me Titra Shqip