Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Beckett (2021) me Titra Shqip

Beckett (2021) me Titra Shqip

Lindur për tu vrarë.Aug. 04, 2021Italy109 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa ishte me pushime në Greqi, turisti amerikan Beckett (John David Washington) bëhet objekt i një gjuetie pas një aksidenti shkatërrues. I detyruar të ikë për të qëndruar gjallë, Beckett udhëton në të gjithë vendin për të arritur në ambasadën amerikane dhe për të rehabilituar emrin e tij, duke përshkallëzuar tensionet me afrimin e autoriteteve, trazirat politike dhe një rrjet të rrezikshëm komplotesh.

Beckett (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beckett
Vlerësimi IMDb 7.2 44 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 57 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Star Wars 1977
Double Dad (2021)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Ferry (2021)
300 2006
Burn After Reading 2008