Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip

Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip

Ndonjëherë ju duhet t'i humbni të gjitha, nëse doni të mbijetoniMar. 04, 2021Ireland93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E vendosur gjatë katër ditëve në Dublin të sotëm, kjo dramë irlandeze sillet rreth dy kushërinjve të vegjël kriminelë të liruar nga burgu Mountjoy. Weed është i etur për të ndjekur modën, nëse vetëm ai mund të largojë varësinë e tij nga substancat. Ste dëshiron të ndërtojë një jetë më të mirë për veten, të dashurën dhe vajzën e tyre. Por kjo është para se ata të tërhiqen në një grabitje që shkon në mënyrë spektakolare keq në debutimin energjik të Cathal Nally.

Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Be Good or Be Gone
Vlerësimi IMDb 4.7 134 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 2 vota

Regjizori

Cathal Nally
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ibiza (2018) me Titra Shqip
Stowaway 2021
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
Secret Society 2021
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
Brahman Naman (2016) me Titra Shqip