Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Battleship (2012) me Titra Shqip

Battleship (2012) me Titra Shqip

Beteja për Tokën Fillon në DetApr. 11, 2012USA131 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të shpëtuar planetin nga sulmi i një force superiore, ushtria amerikane sjell në lojë forcat më të mira në sektor për të luftuar një luftë që e sheh ushtrinë të përfshirë në çdo front: tokë, qiell dhe det. Admirali i Marinës Shane (Liam Neeson) kalon detyrën e koordinimit të operacioneve të dy anijeve luftarake më të mëdha, të besuara komandave të oficerit Alex Hopper (Taylor Kitsch), i dashuri i vajzës së tij Sam (Brooklyn Decler), dhe i oficeri komandues Stone (Alexander Skarsgård), vëllai i madh i Aleksit.

Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Battleship
Vlerësimi IMDb 5.8 241,193 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 4,363 vota

Regjizori

Peter Berg
Regjizori

Aktorët

Taylor Kitsch isLieutenant Alex Hopper
Lieutenant Alex Hopper
Tadanobu Asano isCaptain Yugi Nagata
Captain Yugi Nagata
Rihanna isPetty Officer Cora 'Weps' Raikes
Petty Officer Cora 'Weps' Raikes
Gregory D. Gadson isLieutenant Colonel Mick Canales
Lieutenant Colonel Mick Canales
Liam Neeson isAdmiral Shane
Admiral Shane
Alexander Skarsgård isCommander Stone Hopper
Commander Stone Hopper
Jerry Ferrara isSampson JOOD Strodell
Sampson JOOD Strodell
Jesse Plemons isBoatswain Mate Seaman Jimmy
Boatswain Mate Seaman Jimmy "Ordy" Ord
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) me Titra Shqip
Species II 1998
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
The Paper Tigers 2021
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Clash of the Titans 2010
Zooey (2021) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
The Protégé (2021) me Titra Shqip