Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip

Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip

Jan. 28, 2020United States86 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur udhëheqësi i Koalicionit të keq kërcënon të shkatërrojë një planet Rebel për burimet e tij, vajza e tij nuk do të ketë zgjidhje tjetër përveç se të bashkohet me anën Rebelëve dhe të luftojë për atë që është e drejtë.

Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Battle Star Wars
Vlerësimi IMDb 1.8 507 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 22 vota

Regjizori

James Thomas
Regjizori

Aktorët

Alyson Gorske isAstera Malaster
Astera Malaster
Justin Berti isLord Malaster
Lord Malaster
Luke Fattorusso isCorbryn Raystar
Corbryn Raystar
Alissa Filoramo isHelper / Coalition Helper
Helper / Coalition Helper
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
Mondo Hollywoodland (2021) me Titra Shqip
Ready Player One (2018) me Titra Shqip
Alone (2017) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Outside the Wire 2021
X-Men: The Last Stand 2006