Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip

Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip

Naughty or nice. Trick or treat. Hero or villain.Jun. 21, 2021United States85 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas një serie brutale vrasjesh që ndodhën në Halloween, Falënderimet dhe Krishtlindjet, vigjilenti i ri i Gotham City i njohur si Batman vendoset të ndjekë vrasësin misterioz serial së bashku me oficerin e policisë James Gordon dhe avokatin e rrethit Harvey Dent.

Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Batman: The Long Halloween, Part One
Vlerësimi IMDb 7.6 900 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 29 vota

Regjizori

Chris Palmer
Regjizori

Aktorët

Jensen Ackles isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Josh Duhamel isHarvey Dent (voice)
Harvey Dent (voice)
Naya Rivera isSelina Kyle / Catwoman (voice)
Selina Kyle / Catwoman (voice)
Billy Burke isJames Gordon (voice)
James Gordon (voice)
Titus Welliver isCarmine Falcone (voice)
Carmine Falcone (voice)
Troy Baker isThe Joker (voice)
The Joker (voice)
David Dastmalchian isJulian Day / Calendar Man (voice)
Julian Day / Calendar Man (voice)
Amy Landecker isBarbara Gordon (voice)
Barbara Gordon (voice)
Julie Nathanson isGilda Dent (voice)
Gilda Dent (voice)
Alastair Duncan isAlfred Pennyworth (voice)
Alfred Pennyworth (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Snowpiercer (2013)
Hotel Transylvania: Transformania (2021) me Titra Shqip
Free Guy 2021
The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Why Did You Kill Me? (2021) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
X-Men: Apocalypse 2016