What's happening?

Video Sources 33 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.co
  • Server 4dood.so
Batman: Soul of the Dragon 2021

Batman: Soul of the Dragon 2021

Get ready for the ultimate showdown.Jan. 12, 2021United States83 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Synopsis

Bruce Wayne përballet me një kërcënim vdekjeprurës nga e kaluara e tij, bashkë me tre ish-shokëve të klasës: artistëve ushtarakë me famë botërore Richard Dragon, Ben Turner dhe Lady Shiva.

Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
Original title Batman: Soul of the Dragon
IMDb Rating 6 2,992 votes
TMDb Rating 7.1 131 votes

Director

Sam Liu
Director

Cast

David Giuntoli isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Mark Dacascos isRichard Dragon (voice)
Richard Dragon (voice)
Kelly Hu isLady Shiva (voice)
Lady Shiva (voice)
Michael Jai White isBen Turner / Bronze Tiger (voice)
Ben Turner / Bronze Tiger (voice)
James Hong isO-Sensei (voice)
O-Sensei (voice)
Eric Bauza isAxe Gang Leader (voice)
Axe Gang Leader (voice)
Jamie Chung isJade (voice)
Jade (voice)
Chris Cox isRip Jagger (voice)
Rip Jagger (voice)
Robin Atkin Downes isSchlangenfaust (voice)
Schlangenfaust (voice)
Grey DeLisle isLady Eve (voice)
Lady Eve (voice)

Similar titles

Jawbone (2017)
X-Men: The Last Stand 2006
Bloodsport 1988
Rogue One: A Star Wars Story 2016
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Logan 2017
Rush Hour 3 2007
Bumblebee 2018
Sniper 2 2002
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)