Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip

Basic Instinct (1992) me Titra Shqip

Një vrasje brutale. Një vrasës i shkëlqyer. Një polic që nuk mund t’i rezistojë rrezikut.Mar. 20, 1992United States127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Detektivi Nick heton një vrasje të kryer me një thyes akulli. I dyshuari kryesor është një shkrimtare e suksesshëme me shije të veçanta dhe skandaloze seksuale. Midis të dyve lind gjithashtu një marrëdhënie e shtrembëruar dhe e çoroditur, e cila gradualisht bëhet e ndërlikuar për shkak të pranisë së Beth, një psikologe nga Distrikti e lidhur me Nikun. Rasti duhet të zgjidhet duke gërmuar në të kaluarën që lidh patologjikisht dy gratë.

 

 

 

Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal Basic Instinct
Vlerësimi IMDb 7 186,768 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 2,634 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Douglas isDet. Nick Curran
Det. Nick Curran
Sharon Stone isCatherine Tramell
Catherine Tramell
Jeanne Tripplehorn isDr. Beth Garner
Dr. Beth Garner
Denis Arndt isLt. Philip Walker
Lt. Philip Walker
Chelcie Ross isCapt. Talcott
Capt. Talcott
Dorothy Malone isHazel Dobkins
Hazel Dobkins
Wayne Knight isJohn Correli
John Correli
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Wild Dog 2021
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Collection (2021) me Titra Shqip