Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip

Bartkowiak (2021) me Titra Shqip

Jul. 28, 2021Poland91 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi vëllai i tij vdes në një aksident me makinë, një luftëtar i turpëruar MMA merr klubin e natës të familjes – dhe shpejt mëson se vdekja e vëllait të tij nuk ishte një aksident.

Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bartkowiak
Vlerësimi IMDb 5 404 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 25 vota

Regjizori

Aktorët

Józef Pawłowski isTomek Bartkowiak
Tomek Bartkowiak
Zofia Domalik isDominika Sozoniuk
Dominika Sozoniuk
Szymon Bobrowski isPaweł Sozoniuk
Paweł Sozoniuk
Danuta Stenka isMatka Tomka
Matka Tomka
Antoni Pawlicki isBrat Tomka
Brat Tomka
Bartłomiej Topa isRafał Kołodziejczyk
Rafał Kołodziejczyk
Janusz Chabior isIreneusz Parzych
Ireneusz Parzych
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Superman Returns (2006) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2012
Autopsy (2008) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
Thor (2011) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
Oxygen (2021)
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
300 2006