Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Barbershop: The Next Cut 2016

Barbershop: The Next Cut 2016

Everybody's back for a fresh cutApr. 15, 2016United States112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ka kaluar mbi një dekadë, por Calvin dhe ekipi i tij, përfshirë Eddie, ende drejtojnë dyqanin e tyre të berberëve, megjithëse biznesi ka pësuar disa ndryshime të mëdha. Më e dukshme është se dyqani, dikur një vend i shenjtë për burra, tani është gjithashtu i hapur për zonjat, me thashethemet dhe historitë e tyre. Përtej atmosferës që mbretëron brenda sallonit, e gjithë lagjja në të cilën ndodhet po përjeton një moment vështirësie aq shumë sa Calvin dhe bashkëpunëtorët e tij do të bëjnë çmos për të shpëtuar situatën.

Barbershop: The Next Cut 2016
Barbershop: The Next Cut 2016
Titulli origjinal Barbershop: The Next Cut
Vlerësimi IMDb 5.9 14,463 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 343 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Barbershop 2: Back in Business 2004
Cruel Intentions 3 2004
Paper Spiders (2021)
George Washington 2000
Buddy Games 2020
Sniper: Ghost Shooter 2016
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Jathi Ratnalu 2021
The Cutting Edge 1992
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Eltilerin Savaşı 2020
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip