Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Barbershop 2002

Barbershop 2002

Everyone's gettin' lined up.Apr. 01, 2002United States102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Calvin trashëgon një berberanë modeste në Çikago nga babai i tij, të cilin ai e sheh si një barrë dhe humbje kohe. Prandaj, ai vendos ta shesë atë tek një peshkaqen lokal huazimi, por menjëherë më pas ai pendohet kur kupton se çfarë do të thoshte për babain dhe për ata që zakonisht takohen atje për të biseduar, shaka, t’i tregojnë njëri-tjetrit probleme dhe fatkeqësi. Eshtë Edi, një floktar i vjetër pa klientë; është Xhimi, një koleg profesionist që nuk e duron dot Isakun, të sapoardhurin. Dhe përsëri Ricky, një ish i burgosur që dëshpërimisht po përpiqet të drejtohet; Terri, e cila nuk është në gjendje të lërë të dashurin e saj; më në fund Dinka, një tjetër berber i dashuruar marrëzisht me Terrin i cili, megjithatë, nuk gjen kohë të deklarohet …

Barbershop 2002
Barbershop 2002
Barbershop 2002
Barbershop 2002
Barbershop 2002
Barbershop 2002
Titulli origjinal Barbershop
Vlerësimi IMDb 6.3 29,842 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 318 vota

Regjizori

Tim Story
Regjizori

Aktorët

Ice Cube isCalvin Palmer
Calvin Palmer
Eve isTerri Jones
Terri Jones
Troy Garity isIsaac Rosenberg
Isaac Rosenberg
Michael Ealy isRicky Nash
Ricky Nash
Keith David isLester Wallace
Lester Wallace
Jazsmin Lewis isJennifer Palmer
Jennifer Palmer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alex & Emma 2003
Casino 1995
The Pianist 2002
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
A Bittersweet Life 2005
Sniper: Reloaded 2011
Black Beauty (2020)
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Wild Mountain Thyme 2020