Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Barbershop 2: Back in Business 2004

Barbershop 2: Back in Business 2004

Let your hair downJan. 20, 2004United States106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Dyqani i Calvin Palmer tani është në zhvillim e sipër, falë një stafi të lidhur ngushtë, midis të cilëve shquhet Eddie dhe të gjithë protagonistët e bandës së episodit të parë (domethënë Jimmy James, Terri, Isaac, Ricky dhe Dinka). Atyre u bashkohet stilistja Gina, pronare e sallonit fqinj të bukurisë. Por dyqani i modës së vjetër, i cili ka qenë gjithmonë një vend takimi për njerëzit piktoresk dhe shumëngjyrësh të lagjes, do të duhet të përballet me një ngjarje të re të papritur: Dyqani “Prerjet Nappy” po ngrihen para tij, një konkurrencë e ashpër dhe shumë moderne …

Barbershop 2: Back in Business 2004
Barbershop 2: Back in Business 2004
Titulli origjinal Barbershop 2: Back in Business
Vlerësimi IMDb 5.7 14,336 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 182 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Charm City Kings 2020
Blessed by Fire 2005
Ant-Man and the Wasp 2018
Meetings with Remarkable Men 1979
Awake (2021) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014
Breaking News in Yuba County 2021
Burning Bright (2010)
The Paper Tigers 2021
Jathi Ratnalu 2021
Palmer (2021)