Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 389 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip

Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip

Akordojeni dhe ndizeni me ...Oct. 27, 1977USA83 Min.X
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një restorant në Nju Jork, menuja është e pazakontë, me disa salca të përgatitura nga kamerierët në vend. Në këtë pamje, në një tryezë tjetër, një reporter interviston një prostitutë të famshme.

Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barbara Broadcast
Vlerësimi IMDb 6.6 553 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 9 vota

Regjizori

Aktorët

Annette Haven isBarbara Broadcast
Barbara Broadcast
C.J. Laing isRoberta
Roberta
Constance Money isThe Protestant-American Princess
The Protestant-American Princess
Susan McBain isGirl with Barbara's Waiter
Girl with Barbara's Waiter
Alan Marlow isJoyce's Client
Joyce's Client
Clea Carson isWaitress
Waitress
Cami Graham isFlorence Dorothy
Florence Dorothy
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Project Pay Day (2021) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
Barbershop: The Next Cut 2016
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
#Lucky Number (2015)
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip