Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip

Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip

Miqësia që duam të gjithë. Pushimet që na duhen të gjithëve.Mar. 29, 2021United States107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Miqtë më të mirë, Barb dhe Star largohen nga qyteti i tyre i vogël në Midwest për herë të parë për të pushuar në Vista Del Mar, Florida. Ata së shpejti do ta gjejnë veten duke jetuar aventura dhe dashuri të papritura, duke e gjetur veten të ngatërruar në planin Makiavelian të dikujt që synon të bëjë një masakër.

Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barb & Star Go to Vista Del Mar
Vlerësimi IMDb 6.4 8,365 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 51 vota

Regjizori

Aktorët

Kristen Wiig isStar / Sharon Gordon Fisherman
Star / Sharon Gordon Fisherman
Jamie Dornan isEdgar Pagét
Edgar Pagét
Damon Wayans Jr. isDarlie Bunkle
Darlie Bunkle
Ian Gomez isConvertibles Bossman
Convertibles Bossman
Wendi McLendon-Covey isMickey Revelet
Mickey Revelet
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mitchells vs. The Machines 2021
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Black Bear 2020
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap (2021) me Titra Shqip