Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip

Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip

Ka vetëm një rrugëdalje.Aug. 21, 2008United States99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Joe (Nicolas Cage) është një vrasës i penduar që ndodhet në Bangkok për të vrarë katër armiq të një shefi të pamëshirshëm të krimit të quajtur Surat. Për këtë qëllim ai rekruton Kong (Shahkrit Yamnarm), një hajdut rruge, puna e të cilit do të jetë të kryejë disa porosi në emër të tij; pasi të ketë përfunduar detyrën e tij, Joe do ta vrasë atë, duke zhdukur kështu të gjitha gjurmët e kalimit të tij. Pavarësisht nga planet e tij, Joe e gjen veten duke e këshilluar të riun dhe dashurohet me një vajzë e cila punon si shitëse në një dyqan. Ngadalë dhe në mënyrë të pashmangshme Joe bie pre e ndikimit dhe bukurisë dehëse të Bangkokut, fillon të vërë në dyshim ekzistencën e tij të vetmuar dhe të ulë vigjilencën e tij.

Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bangkok Dangerous
Vlerësimi IMDb 5.4 55,338 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 759 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Thaw 2009 me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020
Born a Champion (2021)
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Fracture 2007
The Legend of Hei (2019)
Deliver Us From Evil (2020) me Titra Shqip