Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bandidos (1967) me Titra Shqip

Bandidos (1967) me Titra Shqip

Oct. 15, 1967Italy95 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një bandë e të paligjshëmve sulmojnë një tren. Richard Martin, i aftë në të shtënat falë përvojës së tij në një cirk, përpiqet t’i rezistojë sulmit por lideri i bandës Billy Kane është më i shpejtë, e çarmatos atë dhe i thyen duart. Kjo e bën Richard-in të mësojë qëllimin e tij me të tjerët dhe një nga studentët e tij është Ricky Shot, një i arratisur i cili është shumë i interesuar për atë që ka ndodhur. Martin beson se Ricky dëshiron të hakmerret për të, por në të vërtetë njeriu ka nevojë vetëm për të pabesin që të dëshmojë se ai nuk ishte një nga sulmuesit, por vetëm një pasagjer i thjeshtë. Për të dy së ​​shpejti do të vijë koha e konfrontimit të drejtpërdrejtë me Kane.

Bandidos (1967) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bandidos
Vlerësimi IMDb 6.6 652 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 16 vota

Regjizori

Aktorët

Terry Jenkins isRicky Shot
Ricky Shot
Enrico Maria Salerno isRichard Martin
Richard Martin
Víctor Israel isSmaller Train Conductor (uncredited)
Smaller Train Conductor (uncredited)
María Martín isBetty Starr
Betty Starr
Antonio Pica isTrain Porter
Train Porter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
American Skin (2019) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
The New Mutants 2020
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Moxie 2021