Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip

Balls of Fury (2007) me Titra Shqip

Një komedi e madhe me topa të vegjël.Aug. 29, 2007USA90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Randy Daytona ishte një fëmijë i talentuar në ping pong, i cili humbi shansin për të fituar medaljen e artë olimpike kur babai i tij vritet nga Fengu misterioz për një borxh kumari. 15 vjet më vonë, ai është i pafat dhe  për të jetuar ben shfaqje të fëlliqura në dhomat e pasme në Vegas; kur FBI shfaqet dhe kërkon ndihmën e tij për të rrëzuar Feng… i cili thjesht e do Ping Pong.

Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Balls of Fury
Vlerësimi IMDb 5.3 41,877 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 386 vota

Regjizori

Ben Garant
Regjizori

Aktorët

Dan Fogler isRandy Daytona
Randy Daytona
George Lopez isAgent Ernie Rodriquez
Agent Ernie Rodriquez
Maggie Q isMaggie Wong
Maggie Wong
James Hong isMaster Wong
Master Wong
Brett DelBuono isYoung Randy Daytona
Young Randy Daytona
Aisha Tyler isMahogany
Mahogany
Robert Patrick isSgt. Pete Daytona
Sgt. Pete Daytona
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
The Dictator (2012) me Titra Shqip
Made 2001
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Groundhog Day (1993) me Titra Shqip
Molly’s Game (2017) me Titra Shqip
Coming to America 1988
The Paper Tigers 2021
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Vanquish 2021