Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip

Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip

May. 26, 2021Italy91 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas debutimit të vështirë, Roberto Baggio përballet me 22 vjet futboll profesionist që e shndërrojnë atë në një yll futbolli. Sidoqoftë, do të ketë probleme dhe ndryshime me disa nga trajnerët.

Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Il Divin Codino
Vlerësimi IMDb 6.2 2,621 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 209 vota

Regjizori

Aktorët

Andrea Arcangeli isRoberto Baggio
Roberto Baggio
Andrea Pennacchi isFlorindo Baggio
Florindo Baggio
Antonio Zavatteri isArrigo Sacchi
Arrigo Sacchi
Anna Ferruzzo isMatilde Baggio
Matilde Baggio
Riccardo Goretti isMaurizio Boldrini
Maurizio Boldrini
Roberto Turchetta isCarlo Ancelotti
Carlo Ancelotti
Martufello isCarlo Mazzone
Carlo Mazzone
Thomas Trabacchi isVittorio Petrone
Vittorio Petrone
Marc Clotet isJosep Guardiola
Josep Guardiola
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Charm City Kings 2020
The Patriot 2000
Snowpiercer (2013)
School’s Out Forever 2021
Narco Sub 2021
Barbershop 2002
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001
Double Impact 1991
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
French Exit (2021)