Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bad Words (2013) me Titra Shqip

Bad Words (2013) me Titra Shqip

Qëllimi justifikon mjetetSep. 06, 2013USA89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi zbuloi një boshllëk në rregullat e konkursit kombëtar të drejtshkrimit, 40-vjeçari Guy Trilby dominon konkursin e rezervuar për konkurrentët e rinj. Duke krijuar një miqësi të pazakontë me një djalë të ngathët indian, Guy ka arsyet e tij të mira për të hyrë në konkurs dhe do të jetë një gazetar për ta zbuluar.

Bad Words (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bad Words
Vlerësimi IMDb 6.6 48,250 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 612 vota

Regjizori

Jason Bateman
Regjizori

Aktorët

Jason Bateman isGuy Trilby
Guy Trilby
Kathryn Hahn isJenny Widgeon
Jenny Widgeon
Rohan Chand isChaitainya
Chaitainya
Allison Janney isDr. Bernice Deagan
Dr. Bernice Deagan
Ben Falcone isPete Fowler
Pete Fowler
Steve Witting isProctor at Spelling Bee
Proctor at Spelling Bee
Rachael Harris isEric Tai's Mother
Eric Tai's Mother
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Finding ‘Ohana (2021)
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Playing God (2021) me Titra Shqip
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004