Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip

Bad Teacher (2011) me Titra Shqip

Asaj nuk i plas fare...May. 16, 2011United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Elizabeth (Cameron Diaz) është një mësuese e shkollës së mesme më pak se perfekte dhe puna e saj është vetëm një mjet si çdo tjetër për të mbajtur veten. Ajo i pëlqen të pijë, të qëndrojë zgjuar natën vonë dhe për më tepër ëndërron të jetë në gjendje të largohet nga puna së shpejti për t’u martuar me të dashurin e saj të pasur dhe për të ndryshuar jetën e saj përgjithmonë. Burri, megjithatë, e lë atë një hap larg martesës dhe Elizabeth detyrohet të pranojë një semestër tjetër mësimi. Ajo kështu ka mundësinë të takojë një mësues të ri zëvendësues, Scott (Justin Timberlake), trashëgimtar i një familjeje të pasur, por për ta fituar atë duhet të fitojë konkurrncën e mësueses më të mirë të institutit, me Amy (Lucy Punch), e cila bëri një përshtypje tek i riu .. Për të ndërlikuar jetën shkollore të Elizabeth është edhe Russell (Jason Segel), mësuesi i pavëmendshëm i edukimit fizik, me të cilin me siguri nuk shkon mirë .

Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bad Teacher
Vlerësimi IMDb 5.6 197,231 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 3,830 vota

Regjizori

Jake Kasdan
Regjizori

Aktorët

Cameron Diaz isElizabeth Halsey
Elizabeth Halsey
Jason Segel isRussell Gettis
Russell Gettis
Justin Timberlake isScott Delacorte
Scott Delacorte
Lucy Punch isAmy Squirrel
Amy Squirrel
Phyllis Smith isLynn Davies
Lynn Davies
John Michael Higgins isPrincipal Wally Snur
Principal Wally Snur
Noah Munck isTristan
Tristan
Dave Allen isSandy Pinkus
Sandy Pinkus
Matthew J. Evans isGarrett Tiara
Garrett Tiara
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

CQ 2001
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
Miss (2020)
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Buddy Games 2020
Knight and Day (2010)
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Paagal (2021) me Titra Shqip