Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Bad Moon 1996

Bad Moon 1996

Half man. Half wolf. Total terror.Nov. 01, 1996United States80 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lufta e një njeriu për të përmbajtur mallkimin që ai fsheh brenda… dhe përpjekja e tij e fundit për të çliruar veten me dashurinë e familjes. Por kur duket sikur ai po e humb betejën e tij dhe po rrezikon gjithçka që i pëlqen shumë, qeni i familjes, Thor, është shpresa e fundit për mbijetesën e familjes së tij … dhe fundi i mallkimit të tij Ujk.

Bad Moon 1996
Bad Moon 1996
Titulli origjinal Bad Moon
Vlerësimi IMDb 5.8 6,193 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 163 vota

Regjizori

Eric Red
Regjizori

Aktorët

Mariel Hemingway isJanet Harrison
Janet Harrison
Michael Paré isUncle Ted
Uncle Ted
Mason Gamble isBrett Harrison
Brett Harrison
Hrothgar Mathews isJerry Mills (aka
Jerry Mills (aka "Flopsy")
Ken Pogue isSheriff Jenson
Sheriff Jenson
Gavin Buhr isForest Ranger
Forest Ranger
Primo isThor
Thor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Evil Dead 1981 me titra shqip
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2006
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
The Exorcist III (1990) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
Evil Dead 2013 me titra shqip