Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bad Hair (2021) me Titra Shqip

Bad Hair (2021) me Titra Shqip

Terrori zë rrënjë.May. 05, 2021United States102 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në 1989 një grua e re ambicioze gërshetoi flokët e saj për të qenë e suksesshme në botën e televizionit muzikor, e fiksuar pas imazhit dhe pamjes. Sidoqoftë, ngritja e saj në karrierë merr një reagim të ashpër kur ajo kupton se flokët e saj të rinj kanë një inteligjencë që mendon vetë.

Bad Hair (2021) me Titra Shqip
Bad Hair (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bad Hair
Vlerësimi IMDb 5.6 2,527 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 4 vota

Regjizori

Justin Simien
Regjizori

Aktorët

Elle Lorraine isAnna Bludso
Anna Bludso
Lena Waithe isBrook-Lynne
Brook-Lynne
Chanté Adams isLinda Bludso
Linda Bludso
Blair Underwood isAmos Bludso
Amos Bludso
James Van Der Beek isGrant Madison
Grant Madison
Usher isGermane D.
Germane D.
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gaia (2021) me Titra Shqip
The New Mutants 2020
Meander (2021) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020
For the Sake of Vicious (2021)
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Antidote (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Species III 2004
Species 1995
Army of Darkness 1992 me titra shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip