Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip

Bad Eggs 2003 me Titra Shqip

Dikush është në shonkJul. 24, 2003Australia98 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ben Kinnear dhe Mike Paddock janë dy detektivë të fshehtë me shumë publicitet, të cilët zbulojnë se nuk mund të mbyllin më sytë nga korrupsioni në forcën e policisë.

Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Titulli origjinal Bad Eggs
Vlerësimi IMDb 6.3 1,524 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 7 vota

Regjizori

Tony Martin
Regjizori

Aktorët

Mick Molloy isBen Kinnear
Ben Kinnear
Bob Franklin isMike Paddock
Mike Paddock
Judith Lucy isJulie Bale
Julie Bale
Bill Hunter isTed Pratt
Ted Pratt
Steven Vidler isPendlebury
Pendlebury
Shaun Micallef isPremier Lionel Cray
Premier Lionel Cray
Robyn Nevin isEleanor Poulgrain
Eleanor Poulgrain
Brett Swain isBartlett
Bartlett
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Archenemy 2020
Deadpool 2016
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Cruella (2021) me Titra Shqip