Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip

Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip

Puna më e keqe e të gjitha kohërave.Oct. 23, 2020United StatesN/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Josie Jane, kujdestarja e re për një familje të pasur, sapo gjeti vendin e përsosur të fshehjes për një lojë fshehje-kërkimi, kur shtëpia e familjes pushtohet nga një tufë kultistësh brutalë, duke gjuajtur një sekret apokaliptik të fshehur brenda mureve të saj. E armatosur me një grusht aftësish që mësoi në fëmijëri, Josie lufton me kultin – dhe frikën e saj – përmes një nate të gjatë terrori.

Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Babysitter Must Die
Vlerësimi IMDb 4 210 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Right One 2021
Rose Island 2020
Wrong Turn 2021 me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
The Purge (2013) me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Yes Day 2021
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021