Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Baby Money (2021) me Titra Shqip

Baby Money (2021) me Titra Shqip

Nëna do të bënte gjithçkaAug. 10, 2021Unknown93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të dëshpëruar për para, një djalë i ri dhe bashkëpunëtorët tij ndërmarrin një vjedhje në një shtëpi të qetë periferie, por asgjë nuk del sipas planit dhe shumë shpejt ata përfundojnë në arrati të ndjekur nga policia, duke përfshirë njerëz të pafajshëm në gabimet e tyre.

Baby Money (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Baby Money
Vlerësimi IMDb 4.7 146 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 5 vota

Regjizori

Luc Walpoth
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dawn of the Beast 2021
Kickboxer 3: The Art of War 1992
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Breaking News in Yuba County 2021
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Spectral (2016) me Titra Shqip
Honest Thief 2020
Sniper: Legacy 2014