Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 157 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Awake (2021) me Titra Shqip

Awake (2021) me Titra Shqip

Çorientim. Halucinacione. Histeri. Gjumi është mbijetesa.Jun. 09, 2021United States96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një ngjarje e papritur globale prish gjithçka elektronike dhe heq aftësinë e njerëzimit për të fjetur, kaosi shpejt fillon të konsumojë botën. Vetëm Jill, një ish-ushtare me një të kaluar të trazuar, mund të mbajë çelësin e një shërimi nëpërmjet vajzës së saj. A mund të jetë Jill në gjendje ta mbajë të sigurt vajzën e saj dhe të shpëtojë botën para se të humbasë gjithashtu mendjen e saj?

Awake (2021) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Awake
Vlerësimi IMDb 4.8 8,187 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 231 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Byzantium (2012) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story 2018
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
The Way We Are 2020