Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip

Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip

Një univers i tërë. Njëherë e përgjithmonë.Apr. 25, 2018USA149 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të përgatitur për të sakrifikuar gjithçka në një përpjekje për të mposhtur Thanosin e fuqishëm para se sulmi i tij i shkatërrimit dhe dënimit t’i japë fund universit.

Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Avengers: Infinity War
Vlerësimi IMDb 8.4 918,299 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 22,601 vota

Regjizori

Anthony Russo
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther
Don Cheadle isJames 'Rhodey' Rhodes / War Machine
James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Battleship (2012) me Titra Shqip
Blitz (2011) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
Get the Goat 2021
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
District 9 (2009) me Titra Shqip